28 Shtator, 2023

Basha i përgjigjet Berishës: Po bëhesh gjithmonë e më qesharak

 Basha i përgjigjet Berishës: Po bëhesh gjithmonë e më qesharak

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur akuza të Sali Berishës, i cili e sulmoi nga Foltorja në Kurbin.

Në një postim në mediat sociale, Basha shkruan sde Berisha po bëhet gjithmonë e më qesharak me trillimet dhe gënjeshtrat që thotë.

Njeriu që po vendos veten e tij mbi PD-në dhe mbi demokratët, po bëhet gjithmonë e më qesharak me trillimet dhe gënjeshtrat e tij. 

Qëndrimet e tij pas 9 shtatorit, tregojnë se ai nuk njeh kufi në çfarë thotë e çfarë bën vetëm për të mbrojtur interesat e tij personale. 

PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Sali Berishës”, shkruan kreu i PD.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *