1 Tetor, 2023

Armina Mevlani: Gjoksi i madh më ka shkaktuar probleme

 Armina Mevlani: Gjoksi i madh më ka shkaktuar probleme

Armina Mevlani shquhet për format e saj. Por ndërsa ato mund të lakmohen nga një pjesë, blogerja thotë se e gjithë kjo ka edhe një anë negative.

Së fundi, në një bisedë virtuale me fansat në Instagram, një prej tyre e ka pyetur nëse e bezdis gjoksi i madh.

Armina nuk ka hezituar të përgjigjet duke treguar se pavarësisht të mirave, i ka shkaktuar problem shëndetësore.

“Siç ka të mira në disa aspekte, ka shumë anë negative.

Tek veshjet duhet të jesh shumë e kujdesshme për të mos u dukur vulgare.

Por bezdisja kryesore është se më ka shkaktuar skoliozë dhe dhimbje shpine”, ka rrëfyer blogerja.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *