27 Shtator, 2023

Armina e stresuar nga fama: Nuk shkoj dot me pushime në Jug, se më shohin të gjithë

 Armina e stresuar nga fama: Nuk shkoj dot me pushime në Jug, se më shohin të gjithë

Armina Mevlani ka deklaruar se pushimet në Jug të Shqipërisë i janë kthyer në një ‘makth’.

Kjo, pasi sipas blogeres ka një mungesë privatësie. Teksa flisnin për pushimet, Armina ka zbuluar në studion e “Goca dhe Gra” se pushimet që ajo ka shijuar më së shumti janë kur ka qenë e vogël, kur ende nuk ishte e famshme.

“Kam qenë njëherë në në Borsh tek shtëpia e nëj familje.

Ata çdo mëngjes na sillnin vezën e freskët, pulën e freskët, drekën, darkën.

Unë kam qenë diku tek 12 vjeç dhe i kujtoj si pushimet më të bukura me familjen.

Tani do shkoja, por me Jugun e Shqipërisë kam probleme, gjithmonë kam përfunduar në gazetë dhe nuk më duken më pushime në këtë pikë.

Fotografohem dhe më është kthyer në makth. Jo u dobësua, jo u shëndoshë, më është kthyer në makth.

Nuk i vuaj komentet, por nuk ndihem rehat. Nuk e shijon dot e kupton. Ato fundjavat e kam të ndarë mendjen që do më ndodhë kjo gjëja”, u shpreh ajo në “Goca dhe Gra”.

Deklarata e Arminës ka ardhur një ditë para protestës së thirrur nga babi i Zenit, Sali Berisha.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *