28 Shtator, 2023

Arben Ristani: Basha mban një grup që kontrollon restorantet për përgjues para se të ulet!

 Arben Ristani: Basha mban një grup që kontrollon restorantet për përgjues para se të ulet!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, u shpreh se Lulzim Basha ka një grup të posaçëm që shkon ulet në restorantet që frekuenton kryedemokrati dhe kontrollojnë ambientin për përgjues të mundshëm.

“Basha ka qenë paranoiak ndaj përgjimit.

Tashmë ka një grup të vetin që shkon para në restorantet që ulët dhe kontrollojnë ambientin për përgjues.”, u shpreh Ristani.

Pak ditë më parë, Sali Berisha deklaroi në Foltoren me gratë demokrate, se Lulzim Basha i ka thënë ambasadores amerikane, që në zyrën e tij Berisha ka vendosur përgjues dhe duhet të spostohen në ambient tjetër për të folur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *