21 Shtator, 2023

Alfred Cako: Amerikanët rrëmbyen Bashën për 9 ditë dhe e mbajtën në Kroaci

 Alfred Cako: Amerikanët rrëmbyen Bashën për 9 ditë dhe e mbajtën në Kroaci

Alfred Cako pasi ka zbuluar axhendën e pandemisë deri në vitin 2045, bëri një rrëfim shokues për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Luli kontrollohet nga amerikanët, të cilët ndoshta e kanë rrëmbyer në Korrik, dhe e kanë mbajtur për 9 ditë në Kroaci, në një bazë të tyre ushtarake, nëntokë,” tha Cako.

Pas ndërhyrjes nga ana e moderatores Ester Bylyku, e cila i kërkoi t’ia konfirmonte nëse është e vërtetë, Cako shtoi, se sipas gojëve të liga kjo është e vërtetë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *