4 Qershor, 2023

Aktorja e njohur turke shpallet femra më e bukur në botë

 Aktorja e njohur turke shpallet femra më e bukur në botë

Aktorja e famshme turke, Hande Erçel, është shpallur gruaja më e bukur në botë nga “Glamour UK”.

27-vjeçarja është jo vetëm e bukur, por ka dhe një fizik të admirueshëm.

Megjithatë, rrjeti është ndarë, pasi jo të gjithë mendojnë se ajo është femra më e bukur në botë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *