29 Nëntor, 2023

Aktori i njohur puth kolegun homoseksual në buzë, në sy të gruas së vet

 Aktori i njohur puth kolegun homoseksual në buzë, në sy të gruas së vet

Alfred Molina dhe Andrew Rannells kanë shkëmbyer një puthje në buzë në tapetin e kuq të “Guild Designers Awards”.

Aktori, 68 vjeç, puthi yllin e teatrit, homoseksual, 43 vjeç, para kamerave në eventin në Santa Monica, ku e pranishme ishte edhe gruaja e tij Jennifer Lee.

Gjithsesi nuk ka asgjë për të aluduar që Alfredi dhe Andrew kanë diçka mes njëri-tjetrit.

Alfredi u shfaq shumë elegant me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë të zezë ndërsa pozoi në tapetin e kuq më vonë me gruan e tij, e cila kishte veshur një fustan të zi red velvet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *