3 Shkurt, 2023

Adriana Matoshi ndahet nga futbollisti afrikan, 19 vjet më i ri?

 Adriana Matoshi ndahet nga futbollisti afrikan, 19 vjet më i ri?

Aktorja Adriana Matoshi prej kohësh është në një lidhje me futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

Së fundmi në mediat sociale u përfol se ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por mesa duket kjo nuk është e vërtetë.

Burime pranë “Prive” kanë bërë me dije se Adriana dhe futbollisti vazhdojnë të jenë bashkë, ndonëse në distancë pasi Kieth është me punë në Belgjikë.

Kujtojmë se lidhja e tyre është komentuar dhe kritikuar shumë në rrjetet sociale, jo vetëm për shkak të ngjyrës, por sidomos për diferencat në moshë, pasi Keith është 19 vjet më ri.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *