1 Tetor, 2023

A është lesbike aktorja e njohur shqiptare?

 A është lesbike aktorja e njohur shqiptare?

Në një intervistë me “Natën me Aulonën”, aktorja Esmeralda Metka, e njohur si Cubi, u pyet në lidhje me marrëdhëniet.

“E di që nuk do të flasësh për marrëdhëniet, por unë do të flas për marrëdhëniet në përgjithësi, pa e ditur se kush është ai” i tha moderatorja Aulona Musta.

Cubit siç duket nuk i pëlqeu përemri vetor i përcaktuar dhe shtoi: “Mund të jetë dhe ‘ajo’. Jetojmë në një botë të lirë.”

Reagimi i Aulonës la të nënkuptuar se ajo nuk e priste përgjigjen e aktores, por gjeti rastin që të vinte në dukje se duhen shmangur përcaktime të tilla kur pyetet dikush.

“Të thashë, unë jam me shumë surpriza,” shtoi Cubi duke qeshur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *