10 Qershor, 2023

“7 vite mungesë, por një pafundësi pranie”, Landi bën dedikimin prekës për Dr. Florin

 “7 vite mungesë, por një pafundësi pranie”, Landi bën dedikimin prekës për Dr. Florin

7 vite më parë, këngëtari aq i dashur për publikun, Dr. Flori u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme duke lënë pas një dhimbje të madhe te të afërmit, miqtë dhe kolegët e tij.

Sot në përkujtim të Dr. Florit, njerëzit e tij të dashur kanë kujtuar artistin që aq shumë e deshëm..

Një prej miqve të tij të ngushtë ishte edhe Landi Hysi, i cili ditën e sotme ka bërë një dedikim të ndjerë për të në rrjetin e tij social Instagram.

Artisti ka publikuar një fotografi ku shihen të tre anëtarët e grupit “West Side Family”, dhe krahas saj ka shkruar, “7 vite mungesë, por një pafundësi pranie!”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *