10 Qershor, 2023

5 mijë euro për një natë, TV Klan “rehabiliton” dhe promovon modelen që trazoi rrjetin

 5 mijë euro për një natë, TV Klan “rehabiliton” dhe promovon modelen që trazoi rrjetin

Modelja Arta Nitaj u kthye në personazhin kryesor të medias gjatë verës, për shkak se iu publikuan disa mesazhe private, në të cilat ajo kërkonte 5 mijë euro për të kaluar një natë me të.

Ajo nuk e ka përgënjeshtruar këtë gjë, duke e kaluar në heshtje.

Ndërkohë, TV Klan ka vendosur ta “rehabilitojë” dhe ta promovojë atë, pas skandalit që i doli në media.

Arta është ftuar të jetë pjesë e një shou kërcimi nga TV Klan, por ndjekësit nuk e kanë harruar historinë e saj, pasi është ende e freskët dhe kanë shpërthyer në komente, se televizionet shqiptare promovojnë antivlerat.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *